Skup

Skup: monety, antyki, medale, książki, pamiątki, starocie

Nasz antykwariat zajmuje się skupem: monet, medali, banknotów, odznaczeń, antyków, rzeźb, porcelany, bagnetów, szabel, wyposażenia wojskowego, książek bibliofilskich, map, dokumentów, grafik, obrazów, pamiątek związanych ze Szczecinem i innymi regionami Polski, birofiliów i WSZELKICH CIEKAWYCH OKAZÓW KULTURY MATERIALNEJ.

Jeśli zbiór dwuzłotówek okolicznościowych i monety obiegowe PRL nie cieszą już w klaserze właściciela jak kiedyś, komoda zastawiona starociami wymaga uporządkowania, a leciwej biblioteki czytadeł z czasu realnego socjalizmu szkoda wyrzucić na śmietnik, to pora aby coś nam sprzedać.

Każdy przedmiot, jakim jesteśmy zainteresowani „rządzi się swoimi prawami”. Znaczy to tyle, że brudnych monet nie należy czyścić, starych banknotów dodatkowo zginać. W żadnym wypadku nie wyrzucać legitymacji od medali i odznaczeń, tylko zabrać wraz z nimi. Nadłamanych figurek doraźne nie sklejać etc.

Likwidujemy całe mieszkania, jeśli wymagają przeprowadzek, wyceniamy pojedyncze przedmioty w oparciu o sprzedaż z giełd kolekcjonerskich, aukcji internetowych i aukcji stacjonarnych. Kupujemy antyki i walory od kilkudziesięciu groszy do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli nie ma pewności, czy uda się odsprzedać dany obiekt w naszym sklepie, proszę zacząć od pokazania go nam. Zawsze zaproponujemy coś korzystnego.

Szczegóły transakcji

We wszystkich przypadkach zawsze płacimy gotówką. Na życzenie klienta oferujemy też sprzedaż komisową. Jeśli nie ma możliwości obejrzenia kolekcji na żywo, prosimy o przesyłanie zdjęć droga mailową. Skupujemy monety i starocie w całej Polsce. Jeździmy po giełdach kolekcjonerskich. Handel realizujemy również na odległość za pomocą paczek pobraniowych. Zapraszamy do działu kontakt.

Komentarze są wyłączone.