Antyki

Skup antyków Szczecin

Zajmujemy się kupnem antyków i staroci.

W celu dokonania wyceny koniecznym jest pokazanie przedmiotu. Całe zbiory i “mieszkania” możemy obejrzeć na miejscu u klienta, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Skupujemy wszystkie możliwe do sprzedaży obiekty, poza meblami i rzeczami o bardzo dużych gabarytach.

Interesują nas:

Świeczniki, lichtarze, kandelabry (wieloświecowe)

Platery, srebra, sztućce, cukiernice, dzbanki, mleczniki, żardiniery, tace itp.

Rzeźby z brązu, mosiądzu oraz innych stopów, przedstawiające postacie ludzkie, zwierzęta, postacie mitologiczne, abstrakcje.

Przedmioty wykonane z metalu, takie jak: stare kałamaże, przyborniki, patery, szkatułki, puzderka, karafki, wazony, dzbany, samowary…

Porcelana: figurki, sosjerki, stare zestawy do kawy i herbaty, zdobione naczynia na kwiaty.

Stare szkło: karafki, butelki, szkło artystyczne.

Pozostałe starocie i bibeloty: obiekty marynistyczne (sekstanty, lunety, chronometry), zabytki techniki: średnicówki, odważniki, wagi, urządzenia pomiarowe, przedmioty egzotyczny: wykonane z laki, kamienia mydlanego, obiekty regionalne: szczecinalia, silesalia itp, instrumenty muzyczne.

Skup antyków za gotówkę – antykwariat Szczecin

Antykwariat Synopsis to miejsce, w którym zajmujemy się profesjonalną się wyceną, skupem i sprzedażą unikatowych przedwojennych i powojennych artefaktów, lecz nie tylko. Specjalizujemy się w skupie banknotów, monet, zegarów, zegarków, ceramiki i różnych unikatowych przedmiotów z przeszłości. Aby skorzystać z naszej fachowej wyceny oraz nawiązać szybki kontakt z naszym doświadczonym zespołem eksperckim – zapraszamy do kontaktu. W naszym szczecińskim antykwariacie istnieje możliwość skupu antyków za gotówkę.

Medale wojskowe – odznaczenia – skup

Znajdujący się w samym sercu Zachodniopomorskiego nasz antykwariat specjalizuje się w skupie polskich i zagranicznych przedwojennych, wojennych i powojennych medali wojskowych oraz odznaczeń. Nasza kolekcja obejmuje unikatowe eksponaty, odznaczenia wojskowe z różnych okresów historycznych, stanowiące świadectwo bohaterskich czynów i zasług. Chcemy przywrócić tym przedmiotom ich należne miejsce w historii.