Obrazy

Skup obrazów Szczecin

Kupujemy obrazy za gotówkę oraz pomagamy ustalić ich wartość.

Podstawową rzeczą, którą powinien wiedzieć sprzedający jest to, czy posiadany przez niego obiekt jest faktycznie dziełem malarskim, czy stanowi tylko reprodukcję lub jest oleodrukiem (zwykłym nadrukiem farby olejnej). Ustalamy to na miejscu widząc malarstwo na żywo.

Skupujemy obrazy olejne i akwarele, gwasz, temperę i inne techniki artystyczne.

Poza notowanymi nazwiskami twórców, w pierwszej kolejności łatwe do sprzedania są: dynamiczne sceny rodzajowe, przedstawienia postaci, portrety. Najmniej sprzedawalne a często nie możliwe do sprzedania w ogóle będą pejzaże i martwa natura. Choć zależy to od techniki i autora.
Interesuje nas droższe malarstwo lokalne, prace Ludwiga Augusta Mosta, utrzymane w stylu biedermeier.

Średniej klasy twórcy przedwojenni posługujący się impresją i innymi stylami, tacy jak: Eugen Dekkert, Otto Lang Wollin, Hans Modrow, Wilhelm Hoffmann, Hans Hartig.

Powojenni twórcy niższej klasy, ale również posiadający grono odbiorców: Jan Powicki, Teodor Gałysz, etc.

 

Skup dzieł sztuki Szczecin

Ponadto kupujemy wszelkiego rodzaju autorów, których prace pojawiają się na aukcjach stacjonarnych. Od prac starych mistrzów po modernizm i abstrakcje.

Na życzenie klienta przyjmujemy obrazy do sprzedaży komisowej. Jeśli nie chcą Państwo czekać na aukcje stacjonarne lub dany obiekt się na nie nie kwalifikuje oferujemy kupno od ręki.

Wycena obrazów – Antykwariat Synopsis

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej wyceny obrazów, Antykwariat Synopsis to idealne miejsce. Nasz doświadczony zespół specjalizuje się w rzetelnej i precyzyjnej wycenie dzieł sztuki. Skupujemy obrazy w naszym antykwariacie, zlokalizowanym w Szczecinie, województwo zachodniopomorskie. Zapewniamy kompleksową obsługę i zrozumienie dla wartości artystycznych dzieł.

Wyceny i ekspertyzy dzieł sztuki i antyków

Potrzebują Państwo rzetelnej wyceny i ekspertyzy dzieł sztuki i antyków? Antykwariat Synopsis to miejsce, gdzie eksperci z wieloletnim doświadczeniem skrupulatnie sprawdzą i ocenią wartość Państwa skarbów. Zajmujemy się skupem obrazów w Szczecinie i okolicach, oferując kompleksową pomoc w docenieniu i zrozumieniu sztuki. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać profesjonalną opinię od doświadczonych ekspertów.