Monety

Skup monet Szczecin – wycena i profesjonalny sklep numizmatyczny

Sklep kupuje monety

Prowadzimy skup monet obiegowych i kolekcjonerskich, pojedynczych sztuk i całych klaserów lub zbiorów.

Kupujemy wszystkie monety posiadające wartość materialną. Często spotykamy się z pytaniem, jakie monety nas interesują. Nie da się tego określić przez podanie nominału, rocznika lub kraju pochodzenia.

Zapraszamy do antykwariatu w celu ustalenia wartości numizmatów.

Jednocześnie chcemy poinformować, że kupowanie medali (czyli nuzmizmatów bez nominału), kierowanie się reklamą, “certyfikatem” i kolorowym pudełkiem nie przynosi korzyści finansowej dla kupującego. Warto zwrócić na to uwagę przed następnym zakupem z dołączonej reklamy do gazety.

O wartości walorów numizmatycznych decydują szczegóły, których nie można ustalić “mniej więcej” lub przez telefon. Proszę nie sugerować się wiekiem monety! Im jest ona starsza, nie staje się z tego powodu bardziej wartościowa. Jeśli zadają sobie Państwo pytanie jakie monety są więc dużo warte, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty książek dotyczących numizmatyki: katalogów, książek naukowych, albumów, poradników.

Oferujemy kupno:

Monet kolekcjonerski polskich i zagranicznych
Popularnego bilonu i monet na kilogram – tak zwanej masówki
Banknotów
Zestawów okolicznościowych – blisterów
Monet w gradingu: NGC, PCGS, GCN, PCG i inne
Literatury numizmatycznej

Profesjonalny sklep numizmatyczny – Antykwariat Synopsis

W naszym Antykwariacie oferujemy skup banknotów i monet kolekcjonerskich, zarówno kompletnych zbiorów, jak i pojedynczych sztuk. Każda moneta może mieć wartość – zarówno ta ze srebra, złota, ale również ta z okresu PRL. Takie monety również skupisz w naszym sklepie numizmatycznym w SzczecinieZapraszamy do kontaktu!

Jak działa skup monet i banknotów w Szczecinie?

Aby dokonać sprzedaży swoich monet lub banknotów, należy skontaktować się z firmą oferującą profesjonalną obsługę i usługi związane ze skupem. Usługa wyceny banknotów i monet opiera się przede wszystkim na naszym doświadczeniu i zamiłowaniu do numizmatyki. Prowadzimy także wysyłkowy skup monet – wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną bądź mailową, aby poinformować nas o wysyłce przedmiotu, a my skupimy się na naszej pracy tutaj na miejscu.

Wycena monet i banknotów

Proces wyceny monet banknotów w Szczecinie w naszym sklepie numizmatycznym ma na celu zapoznanie się z przedmiotem, aby zagwarantować jak najkorzystniejszą jego cenę. Oferujemy naszym klientom spoza Szczecina wycenę zdalną. Jeśli posiadają Państwo banknoty lub zamierzają sprzedać swoje monety – srebrnne, złote czy te z czasów PRL, albo jeszcze starsze – możemy przeprowadzić taką wycenę bez względu na Państwa adres zamieszkania.

Gdy otrzymamy przesyłkę i sprawdzimy, że wszystko zgadza się z wcześniejszymi założeniami i ustaleniami, podpisujemy umowę kupna sprzedaży i niezwłocznie realizujemy płatność – poprzez przekazanie gotówki lub wykonujemy przelew na konto bankowe.

Skup monet i banknotów – numizmatyka Szczecina

Stawiamy na profesjonalizm. Możemy zagwarantować naszą wiedzę i doświadczenie, które mają bezpośredni wpływ na jakość naszych usług. Wycena banknotów w naszym sklepie na terenie Szczecina opiera się na dokładnej analizie różnych czynników, bowiem zaufanie naszych klientów traktujemy priorytetowo. Chcemy zaproponować atrakcyjną dla klienta kwotę, aby był zadowolony z przeprowadzonej transakcji.

Skup monet PRL Szczecin

Zapraszamy do naszego sklepu numizmatycznego w Szczecinie, gdzie oferujemy skup monet z okresu PRL. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam zagwarantować profesjonalną wycenę każdej monety. Jako pasjonaci numizmatyki, podejdziemy do każdej kolekcji z szacunkiem i dbałością o detale. Jeśli zależy Państwu na uczciwej ocenie i sprawiedliwej ofercie, serdecznie zapraszamy!

Skup starych monet Szczecin

Nasz sklep numizmatyczny w Szczecinie specjalizuje się w skupie starych monet, oferując klientom kompleksową i profesjonalną usługę. Bez względu na to, czy chcą Państwo sprzedać całą kolekcję, czy pojedyncze sztuki, nasi eksperci służą pomocą. Nasze doświadczenie gwarantuje uczciwą wycenę Państwa numizmatycznych zbiorów.

Skup srebrnych monet Szczecin

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego skupu srebrnych monet w naszym szczecińskim sklepie numizmatycznym. Gwarantujemy nie tylko precyzyjną wycenę, lecz także obsługę opartą na pasji do numizmatyki. Każda srebrna moneta kryje w sobie nie tylko wartość finansową, ale także historyczne piękno. Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu, aby odkryć fascynujący świat numizmatyki i skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty skupu.